Dlaczego warto?

Dlaczego warto?

Poradnia FIT DIETETYK℠ Wrocław to miejsce, gdzie znajdziesz kompleksową opiekę. Poradnictwo dietetyczne prowadzone jest przez wykwalifikowanego dietetyka, wykładowce kursów i szkoleń, psychodietetyka i instruktora fitness mgr Paulinę Limanowską.

Znajdziesz tu profesjonalną pomoc opartą zarówno na najnowszych doniesieniach naukowych, najnowszych trendach w dietetyce jak i praktycznych doświadczeniach.

Jednocześnie regularne uczestnictwo w wielu różnego typu kursach, szkoleniach i konferencjach sprawia, że wiedza przekazywana przez dietetyka mgr Paulinę Limanowską w poradniach FIT DIETETYK℠ we Wrocławiu jest zawsze aktualna i zweryfikowana w praktyce.

Wszystkie przygotowywane programy dietetyczne w poradni FIT DIETETYK℠ Wrocław są indywidualnie opracowane pod upodobania, aktywność fizyczną, możliwości czasowe, problemy zdrowotne i oczekiwania klienta.

Przy projektowaniu diety przez dietetyka pod uwagę branych jest szereg rozmaitych czynników, takich jak: stan zdrowia, budowa ciała, poziom aktywności fizycznej, ewentualne cele treningowe, wyniki badań laboratoryjnych, upodobania smakowe, zdolności kulinarne, nietolerancje pokarmowe itp.

Każdy z programu dietetycznego przygotowany w poradni FIT DIETETYK℠ Wrocław jest starannie przemyślany przez specjalistę. Żadnemu klientowi nie zostanie wydany uniwersalny szablonowy jadłospis na poczekaniu w trakcie pierwszej wizyty.

Mgr Paulina Limanowska jako szkoleniowiec z zakresu dietetyki sportowej i klinicznej regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach czy konferencjach. Wszystko po to, aby przekazywana wiedza była aktualna a terapia skuteczna. Jako autor licznych publikacji naukowych w zakresie żywienia na bieżąco stara się uzupełniać wiedzę o najnowsze doniesienia.

Współpracujemy z lekarzami, specjalistami innych dziedzin medycyny oraz sportu, którzy na co dzień pomagają nam rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym, wszyscy dietetycy naszej sieci FIT DIETETYK℠ posiadają na co dzień ze sobą stały kontakt. Wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z wymiany doświadczeń zawodowych i służymy siebie wzajemnie cennymi radami.

Prowadzimy również profesjonalne doradztwo w zakresie doboru aktywności fizycznej oraz ewentualnych technik wspomagania suplementacyjnego w treningu sportowym

Oferowane w poradni FIT DIETETYK℠ we Wrocławiu programy dietetyczne są opracowane nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także charakteryzują się doskonałą jakością wydania.

POKAŻ