Certyfikaty i wyróżnienia
mgr Paulina Limanowska

mgr Paulina Limanowska

Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu na kierunku Dietetyka. Ukończyła z wyróżnieniem studia podyplomowe o specjalności Psychodietetyki w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Uzupełnieniem jej edukacji było uzyskanie tytułu technika farmaceutycznego, kusy instruktorskie oraz dziesiątki kursów i szkoleń z zakresu dietetyki klinicznej i sportowej. Autorka licznych publikacji naukowych oraz ogólnopolskich szkoleń z zakresu żywienia w chorobach, sporcie oraz rekreacyjnej aktywności ruchowej.

Od kilku lat prowadzi poradnię FIT DIETETYK we Wrocławiu prowadząc żywieniowo sportowców, osoby aktywne oraz podopiecznych z problemami zdrowotnymi. Jej zainteresowania obok dietetyki sportowej to żywienie w problemach hormonalnych: insulinooporności, PCOS czy chorobach tarczycy. Pomaga Pacjentom uzyskać trwały spadek masy ciała a także poprawić stan zdrowia i samopoczucie. W pracy z pacjentami pracuje holistyczne, zgodnie z tezą, iż dieta i aktywność fizyczna powinny się uzupełniać, łącząc wiedzę z zakresu dietetyki klinicznej i sportowej.
Udziela porad w zakresie zdrowego odżywiania, leczenia żywieniowego w schorzeniach, w problemach hormonalnych, żywienia w sporcie i rekreacji ruchowej.

 

796 015 500
POKAŻ