Certyfikaty i wyróżnienia
mgr Paulina Limanowska

mgr Paulina Limanowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na kierunku Dietetyka. Posiada uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalności fitness i treningu siłowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Ukończyła z wyróżnieniem studia podyplomowe o specjalności Psychodietetyki w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Uzupełnieniem edukacji było uzyskanie tytułu technika farmaceutycznego.

Wciąż rozwija własne kompetencje uczestnicząc w konferencjach związanych z dietetyką, żywieniem w sporcie oraz medycyną. Uczestniczka wielu szkoleń i kursów o tematyce dietetyki, żywienia w chorobach, suplementacji, dietocoachingu, oraz leczenia żywieniowego. Współautorka wielu publikacji naukowych związanych z dietetyką. Wykładowca czołowych firm szkoleniowych w zakresie dietetyki sportowej i klinicznej.

W podejściu do pacjenta pracuje kompleksowo, zgodnie z tezą, iż dieta i aktywność fizyczna powinny się uzupełniać. Udziela porad w zakresie zdrowego odżywiania, leczenia żywieniowego w schorzeniach, żywienia w sporcie i rekreacji ruchowej, w alergiach i nietolerancjach pokarmowych oraz suplementacji. Zajmuje się za równo planowaniem terapii żywieniowej, jak i doradztwem w zakresie aktywności ruchowej.

 

796 015 500
POKAŻ