Partnerzy
http://www.bodyzone.pl/
tel. 071 774 79 59
Świdnicka 21-23 (Solpol 1, poziom 0)
50-066 Wrocław

RABAT: 10 % na cały asortyment sklepu stacjonarnego

Jesteśmy największym i zarazem najlepszym sklepem stacjonarnym z suplementami diety w Polsce. Nasi sprzedawcy to zespół aktywnych fizycznie i wysportowanych osób, które nie tylko zajmują się handlem, a także stosują oferowane suplementy w codziennej diecie. Udaje im się połączyć pasje i zainteresowania z pracą. Dzięki temu poszerzają swoją wiedzę nie tylko teoretyczną ale i praktyczną, którą potrafią w przystępny sposób przekazać klientowi.

http://fit-catering.pl/
tel. +48 535 181 481

Wrocław

RABAT: 10 % kod rabatowy: #fitdietetyk

Dostarczamy zdrowe i pożywne zestawy dla tych, którzy cenią swoje zdrowie. Jesteś na diecie? Uprawiasz sport? A może po prostu chcesz odżywiać się zdrowo? To idealne rozwiązanie dla Ciebie! Nasze diety to nie tylko odpowiednio zbilansowane posiłki dopasowane do Twoich potrzeb, ale przede wszystkim pyszna kuchnia!

https://web.facebook.com/GrzegorzSkoluda/
tel. 788721383

Wrocław

rabaty udzielane indywidualnie

Wykwalifikowany trener personalny, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne. Posiadacz licznych certyfikatów z zakresu treningu siłowego, medycznego oraz przygotowania motorycznego, bezustannie poszerzający swoje kompetencje. Swoją współpracę z podopiecznymi opiera na w pełni usystematyzowanej, zaprogramowanej, w jak największym stopniu zindywidualizowanej pracy. Pasjonat sportów walki, od lat zawodnik Brazylijskiego Jiu-Jitsu, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski oraz turniejów ogólnopolskich.

Już po pierwszym kontakcie na treningu zauważyć można, że trenerstwo to w jego przypadku nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja.

http://www.jaktalalasalon.pl/
tel. 603 455 007
Władysława Sikorskiego 7N
53-659 Wrocław

rabaty udzielane indywidualnie

Profesjonalny salon urody.

http://www.karate.wroc.pl/
tel. 604817070
ul. Kościuszki 35 B
50-011 Wrocław

rabaty udzielane indywidualnie

http://www.sportbober.com/
tel. 507356632
Wrocław
50-442 Wrocław

rabaty udzielane indywidualnie

Psychologia Sportu wykorzystuje teorie oraz narzędzia z obszarów psychologii, w pracy z osobami, które dążą do poprawy swoich osiągnięć. Może być też pomocna w innych dziedzinach (muzyka, sztuka, biznes).

Głównym celem pracy psychologa sportu jest wspieranie rozwoju oraz ugruntowanie umiejętności osób, które zdecydują się na pracę w obszarze treningu mentalnego.​

tel. 723653051
Wrocław

rabaty udzielane indywidualnie

Trener osobisty i Instruktor sportów siłowych, specjalista do spraw żywienia. Absolwent licznych szkoleń na temat treningu i dietetyki sportowej.

Absolwent Wydziału Medycznego w Legnicy na kierunku Ratownictwo Medyczne.

Wykładowca szkoleń na temat planowania treningowego i dietetyki sportowej, właściciel Premium Sport Academy, firmy edukacyjnej szkolącej według najnowszej wiedzy sportowej i medycznej.

Specjalista, który jest zdolny wytłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia w przejrzysty sposób, kierując się słowami Alberta Einsteina „Jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić - to znaczy, że niewystarczająco to rozumiesz.” Autor wielu artykułów w pismach branżowych (Trainer, Moda na Zdrowie, Miasto w Formie, Fiteria).

W pracy z podopiecznymi specjalizuje się w procesie odchudzania, korekcji wad postawy oraz przywracania sprawności po zabiegach operacyjnych (takich jak artroskopia kolana czy rekonstrukcja więzadeł).

tel. 690253501
Wrocław

rabaty udzielane indywidualnie

Trener personalny z legitymacją Akademii Mistrzostwa Sportowego, student Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Sport. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju kursach i szkoleniach z dziedziny sportu i dietetyki.
W ciągłym zdobywaniu wiedzy łączy rozwój zawodowy z pasją.

Specjalizuje się w treningu siłowym i funkcjonalnym. W pracy z klientem największy nacisk kładzie na ogólny rozwój i budowanie świadomości ruchu i własnego ciała.

http://wroclawskamanufaktura.pl/
tel. 690 969 670
Nyska 61A
50-505 Wrocław

rabaty udzielane indywidualnie

Wrocławska Manufaktura Zdrowia to kompleksowe usługi fizjoterapeutyczne z zastosowaniem terapii manualnej, pinoterapii i wielu innych nowoczesnych metod.

POKAŻ