Co nowego

Pieczywo. Jeść, czy unikać?

Węglowodany. Gluten. Pszenica.  Jeść czy nie jeść? To pytanie warto rozpatrywać w kilku kontekstach...

Czytaj więcej

Dieta bezglutenowa - hit czy ...

Dieta bezglutenowa kolejny raz atakuje ze śniadaniowej telewizji. I co? Kolejny raz sprzeczne informacje dla odbiorcy - dietetyk opowiada jak niezdrowa jest dieta bez glutenu wymachując przy tym opakowaniami produktów gluten-free.

Czytaj więcej

Kurczak, ryż i brokuł - ...

Kurczak, ryż i brokuł, czyli popularny posiłek bywalców siłowni. Rozkładamy na czynniki pierwsze podstawowe posiłki kulturystyczne.

Czytaj więcej

Banan Bananowi nierówny!

na co więc warto zwrócić uwagę? kiedy lepszy będzie dojrzały, kiedy ten zielony?

Czytaj więcej

Czekoladowe Brownie z fasolki konserwowej

To jeden z najlepszych dietetycznych deserów :)  Konsystencja ciasta nie do odróżnienia od klasycznego czekoladowego brownie na mące.  A co najważniejsze - gotowe w 30 minut!

Czytaj więcej

Legalne Bounty

do zrobienia wystarczą: olej kokosowy, mleczko kokosowe, wiórki kokosowe, karob lub kakao, opcjonalnie erytrol/ksylitol/miód i aromat waniliowy

Czytaj więcej

Domowe mleko kokosowe

Mleczko kokosowe to niezastąpiony zamiennik mleka krowiego dla osób unikających nabiału, źródło MCT (średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych) w diecie sportowców i osób aktywnych fizycznie. Aromatyczna baza puddingów, koktajli, deserów.    Te sklepowe niestety są trudno dostępne, często słabej jakości (pełne zagęszczaczy i konserwantów) i drogie (cena dobrego mleczka to ok. 13-20zł /litr).

Czytaj więcej

Back

POKAŻ